Hakkımızda

EROĞLU GAYRİMENKUL HAKKINDA

Eroğlu Holding’in tekstil ile başlayan, 30 yılı aşkın ticari geçmişine dayalı bilgi ve deneyimi üzerine kurulu Eroğlu Gayrimenkul; konut, alışveriş merkezi ve ticari gayrimenkul inşaası alanlarında faaliyet gösteriyor. Eroğlu Holding’in tekstil markaları ile global arenada önemli başarılara imza atarak, tekstil sektöründe ilke edindiği ‘marka yaratma’ üzerine kurulu iş modelini inşaatta da devam ettiriyor.

Eroğlu Gayrimenkul 2008’de açılan Tekira AVM’nin iş geliştirme ve inşaat süreçlerini yöneten, 2009’da Ümraniye Akkom Ofis Park projesini hayata geçiren Eroğlu Gayrimenkul, 2010’da ise Oksizen Konakları’nın daire teslimlerini yaptı ve İstanbul Lounge projesine imza attı.

2012’de Ofishane ve İstanbul Lounge projelerini tamamlayıp sahiplerine teslim etti. Yine aynı yıl Türkiye’nin en büyük ve en prestijli projelerinden biri olan Seyrantepe’deki karma projesi Skyland İstanbul’un inşaatına başladı. 2014’te Bursa’da hayata geçirdiği Harmony Towers projesini de sakinleriyle buluşturdu.

Eroğlu Gayrimenkul, 2013 yılında Antalya’da inşaatını tamamladığı ilklerin alışveriş merkezi Erasta Antalya AVM’nin hizmete açılmasının ardından 2014’ün Haziran ayında Erasta Fethiye AVM’yi Erasta markasının ikinci halkası olarak Fethiyelilerin hizmetine sundu.

ERASTA FETHİYE AVM HAKKINDA

FETHİYE’NİN YILDIZLARI BURADA

Akdeniz’in en keyifli ilçelerinden biri olan Fethiye’de hayat bulan Erasta Fethiye AVM, Eroğlu Holding’in alışveriş merkezi zincirinin ikinci halkasını oluşturuyor. Doğaya ve çevreye uyumlu ödüllü mimarisi, özgün konsepti ve yeşil alanlarıyla farklı bir alışveriş deneyimi sunuyor. Süpermarket, eğlence alanı, sinemasıyla bölgeye yeni bir soluk getiren Erasta Fethiye AVM, Fethiyeliler için olduğu kadar, yerli ve yabancı turistler için de eşsiz bir yaşam alanı konumunda. 42 bin m2 alan üzerine kurulu Erasta Fethiye AVM, 326 araç kapasiteli kapalı ve 119 araç kapasiteli açık otoparkıyla bölgenin park sorununu da çözüyor. Haziran 2014 yılında hizmet vermeye başlayan Erasta Fethiye AVM, 60 markayla ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.